Hoşgeldiniz  

KURTARAN, FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

admin | 19 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İl Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Okuma Grupları projesinde yer alan Fen Lisesi öğrencilerini konuk etti.

Öğrencileri ve öğretmenlerini makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet edip Okul Müdürü İsmet Ürüt ve Öğretmenleri Merve Öter’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Müdür Kurtaran “Değerli Arkadaşlar, salgın döneminden dolayı bir süre eğitim hayatımıza uzaktan eğitimle devam ettik. Siz değerli öğrencilerimiz her türlü zorluğa rağmen birçok güzel çalışmayı hayata geçirdiniz. Salgın döneminin bütün olumsuz şartlarına rağmen bu şekilde başarılı çalışmalar yapmanızdan ötürü sizleri gönülden tebrik ediyorum. Salgın dönemini bir fırsat olarak değerlendirip kitap okuma programları, çevrim içi panellerimiz, yazdığınız yazılar ve kitap okuma konusundaki projeleriniz ile birçok kişiye örnek oldunuz. Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri, Okul Müdürümüz İsmet Ürüt’ü ve Öğretmeniniz Merve Öter’i tebrik ediyorum.” dedi.

Programın sonunda yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Batman Fen Lisesi Okuma Grubu öğrencilerine, Okul Müdürü İsmet Ürüt’e ve öğretmen Merve Öter’e; İl Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından teşekkür belgesi verildi.

126 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.