Hoşgeldiniz  

KURTARAN, GÖNÜLLÜ ÖĞRETMELERLE BULUŞTU

admin | 03 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Kozluk’ta görev yapan ve köy okullarını boyama ve güzelleştirme çalışmalarında bulunan gönüllü öğretmenlerle buluşup kendilerine teşekkür belgesi verdi.

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla köy okullarını boyama ve güzelleştirme çalışmalarını gönüllü yapan Kozluk ilçesinde görevli öğretmenleri konuk eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğretmenlerle bir süre sohbet edip yaptıkları güzel çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Öğretmenleri gönüllü olarak yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik edip onlara teşekkür belgesi verdi.

Müdür Kurtaran “Değerli öğretmen arkadaşlar, görev yaptığınız Kozluk ilçemizde kimsenin sizden bir talebi olmadığı halde gönüllü olarak bir araya gelerek köy okullarımızı boyama ve güzelleştirme çalışmalarını özverili bir şekilde yaparak bu konuda herkese güzel bir örneklik oluşturdunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum, göstermiş olduğunuz gayret ve başarılı çalışmalardan dolayı sizi tebrik ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Şube Müdürü Abdurrahim Kusen de hazır bulunduğu ziyaretin sonunda Müdür Kurtaran, gönüllü öğretmenlere teşekkür belgelerini verip kitap hediye etti. Kozluk ilçesinde görev yapan gönüllü öğretmen grubu ziyaretin ardından MEM’in Kitap Okuma Noktasını ziyaret ettiler.

61 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.