Hoşgeldiniz  

KURTARAN, ÖĞRENCİLERLE DERS İŞLEDİ

admin | 18 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman Anadolu Lisesini ziyaret edip yüz yüze eğitim gören 12. Sınıf öğrencileriyle birlikte ders işledi.

Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı Okul Müdürü Mehmet konak karşıladı. Okul Müdürü Konak’tan okulda devam eden yüz yüze eğitim ile ilgili bilgi alan Kurtaran, daha sonra okulda yüz yüze eğitim gören 12. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle birlikte ders işledi. Öğrencilere başarılar dileyen Müdür Kurtaran, tüm 12. Sınıf öğrencilerinin eksiksiz olarak yüz yüze eğitim için okula gelmelerinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran “Sevgili Öğrenciler, dünyayı her bakımdan ve özellikle eğitim süreci bakımında etkileyen salgın nedeniyle uzun bir süre eğitim-öğretime uzaktan eğitim ile devam ettik. Salgının seyri ve alınan tedbirler sonucu Sağlık Bakanlığının onayı ile Bakanlığımız okullarda belirli kademeler için yüz yüze eğitime başlama kararı aldı. Sizler de 12.sınıf öğrencileri olarak yüz yüze eğitim almaya başladınız. Okul müdürünüz ve öğretmenlerinizden aldığım bilgiye göre 12. Sınıf öğrencilerimizin tümü mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek yüz yüze eğitime katılıyorlar. 12.sınıf öğrencilerimizin eksiksiz olarak yüz yüze eğitime katılmaları beni çok mutlu etti.

Sevgili öğrenciler eğitim-öğretim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Sizler İlimiz Batman için Ülkemiz için insanlık için büyük bir umut ışığısınız.  Çok çalışarak, çok çabalayarak, çok okuyarak, araştırarak gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve insanlığa faydalı birer fert olacağınıza inanıyorum. Devletimiz sizin ve eğitim çağındaki tüm gençlerimizin her şartta en iyi eğitimi alması için tüm imkanları seferber etmektedir. Bu süreçte eğitiminiz için özveriyle çaba harcayan eğitim camiamızın tüm fertlerine ve velilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

53 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.