Hoşgeldiniz  

KURTARAN, ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

admin | 23 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, ilimizde göreve yeni başlayan öğretmenlerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda aday öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, göreve yeni başlayan öğretmenlere çiçek verip kitap hediye ederek karşıladı.

Toplantı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un EBA üzerinden canlı yayınlan ‘Online Mesleki Çalışma Programının’ açılış konuşmasının dinlemesiyle başladı.

Daha sonra aday öğretmenlere seslenen Müdür Kurtaran “Değerli Arkadaşlar öncelikle hepiniz şehrimize hoş geldiniz. Yaptığınız bu güzel başlangıcın hepiniz için hayırlı olmasını diliyorum. Milli Eğitim Ailemiz sizlerin de katılımıyla daha da güçlenecek. Şehir dışında gelecek öğretmen arkadaşlarımızın kalacak yer sıkıntısı yaşamaması için sizler gelmeden önce hazırlık yaptık. Aileleriyle birlikte gelen öğretmen arkadaşlarımın aileleriyle rahat etmesi için biz burada 4 pansiyonumuzu hazır hale getirdik. Sizin için hazır hale getirdiğimiz bu pansiyonlarımızda gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Bugün buradaki arkadaşlarımızın ilimize çok güzel katkı sağlayacağından eminim. Hepinize tekrardan ilimizi tercih etmenizden dolayı ve meslektaşım olmanızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kayıt işlemlerini tamamlayan öğretmenleri daha sonra makamında kabul eden Kurtaran, göreve yeni başlayan öğretmenlerle bir süre sohbet edip kendilerine meslek hayatlarında başarılar diledi.

178 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.