Hoşgeldiniz  

KURTARAN, OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

admin | 09 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul ziyaretleri kapsamında Petrol Ortaokulu ve GAP İlkokulunu ziyaret etti.

İlk olarak Petrol Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Okul Müdürü Muhammed Aksoy’dan yüz yüze eğitim ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilerin, maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmelerini istedi.

Öğrencilere bol bol kitap okumalarını da tavsiye eden Müdürü Kurtaran 8. Sınıf öğrencilerinden okulda verilecek olan DYK (Destekleme ve Yetiştirme Kursları)’ya katılmalarını istedi.

Müdür Kurtaran daha sonra okul bünyesinde eğitim veren anasınıflarını ziyaret ederek minik öğrencilerle bir süre sohbet edip öğretmenlerden bilgi aldı.  Öğretmenlere yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Müdür Kurtaran, havaların güzel olduğu eğitim süreci içinde minik çocuklar için sınıf yerine açık alanda etkinlikler yapılmasını istedi.

Petrol Ortaokul ziyaretinin ardından GAP ilkokuluna geçen Müdür Kurtaran teneffüste olan öğrencilerle okulun bahçesinde bir süre sohbet edip okul idarecilerinden bilgi aldı.

59 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.