Hoşgeldiniz  

KURUM AMİRLERİYLE TOPLANTI

admin | 28 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Gercüş Kaymakamı Server Sinanoğlu, başkanlığında kurum amirleri ve ilçe idare şube başkanları toplantısı gerçekleştirildi.

Gercüş Kurum Amirleri ve İlçe İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı.

İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Toplantı Salonunda İlçe Kurum Amirleri ve Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı; Kaymakam Sinanoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı öncesinde yaptığı konuşmada, kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişim ve koordinasyonun önemine vurgu yapan Kaymakam Sinanoğlu; bu tür toplantılarda asıl amacın, kamu kurum ve kuruluşları tarafından yürütülen iş ve işlemlerin daha hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması olduğunun üzerinde durdu.

Bununla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına gerekli talimatları veren Kaymakam Sinanoğlu “Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
Kaymakam Server Sinanoğlu, tespit ve değerlendirmelerde bulunarak birimlerde verilmekte olan hizmetlerin, projelerin, yatırımların ve faaliyet süreçlerinin takibinin azami hassasiyetle etkin ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi talimatını verdi.

41 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.