Hoşgeldiniz  

KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

admin | 19 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

5 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında başlayacak olan ‘Telafide Ben De Varım’ eğitim programı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerine bağlı Kurum Müdürleri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde her kademedeki öğrencilerin fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla ‘Telafide Ben de Varım’ eğitim programı hazırlanmıştır.

MEM toplantı salonunda gerçekleşen ‘Telafide Ben De Varım’ eğitimi bilgilendirme toplantısına Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerine bağlı kurum müdürleri katıldı.

Şube Müdürü Emrullah Aslan’ın ‘Telafide Ben De Varım’ eğitim programı ile ilgili gündemdeki konuları içeren bilgilendirme ve değerlendirme konuşmasının ardından toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.

119 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.