Hoşgeldiniz  

KUTLAMA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

admin | 16 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

8 Nisan 2019 tarihinde alınan mazbatanın ardından başkanlık koltuğuna oturan Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’a toplumun değişik kesimlerinden yapılan kutlama ziyaretleri devam ediyor.

Kutlama ziyaretlerine, Batman kent merkezinden olduğu kadar il dışından gelen misafirler de katılıyor. Farklı sektörlerden işadamları, Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri, Dernek ve Oda Başkanlarının yanı sıra halkın farklı kesimlerinden gelen vatandaşlar da Eş Başkanları ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diliyor.

Dün ve bugün yapılan ziyaretlerde All Alçı Genel Müdürü Av. Sabih Ataç,  Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifleri yönetimi ve esnafı, Halk Bankası Müdürü Hayrettin Teknal, DEDAŞ İl Müdürü Yusuf Acar, DEPSAP İl Müdürü Serhat Öztürk, ING Bank Müdür Vekili Hakan Akın ve Müdür Yardımcısı Banu Kılıç, Kanal C TV yöneticileri, Batman Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Eş Başkanlarına ziyaret gerçekleştirerek tebrik etti. Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, ziyarete gelen konuklarını Batman Belediye Başkanlığında ağırlıyor. Yapılan tebrik ziyaretinde, konuklar Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz’a ‘Hayırlı Olsun’ dileği ve başarı temennisinde bulundular.

306 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.