Hoşgeldiniz  

KÜTÜPHANE İNŞAATI İNCELENDİ

admin | 24 Mart 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve İl Başkanı Akif Gür yapımı devam eden yeni halk kütüphanesi inşaatında incelemelerde bulundu

Özdemir ve beraberindekiler çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Özdemir, Batman’da eğitim kalitesinin yükseltilmesi adına önemli çalışmaların yürütüldüğünü ve yeni kütüphanenin eğitime büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Batman’ın nice güzel eserleri hak ettiğini vurgulayan Özdemir, yeni kütüphanenin en yakın zamanda hizmete girmesi için çalışmaların takipçisi olacaklarını vurguladı.

Milletvekili Özdemir, “Eğitimde iyi bir seviyeye gelen Batman’da, kütüphanenin hizmete girmesi ile ilimizdeki eğitimi taçlandıracağız. Tamamlandığında son derece modern bir hal alacak olan kütüphane, kitap okuyan ya da sınavlara hazırlanan gençlerimiz için iyi bir fırsat olacak” şeklinde konuştu.

Başkan Gür ise kütüphanenin Batman için önemli ve güzel bir proje olduğunu belirterek “Şu anda yapımı devam eden kütüphane tamamlandığında öğrencilerimiz çok nitelikli bir kütüphane alt yapısı ile eğitim ve öğretime devam edecekler. Tüm kitapseverler gelerek evlerindeki gibi rahat konforlu bir ortamda gönül rahatlığı ile kitap okuyabilecek” dedi.

326 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.