Hoşgeldiniz  

KÜTÜPHANE’DE TEDBİRLER ARTIRILDI

admin | 01 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü kompleksinde hizmet veren İl Halk Kütüphanesi ve kütüphane şubeleri kapılarını yeniden okurlarına açtı.

COVİD-19 tedbirleri nedeni ile 15 Mart’tan bu yana kapalı olan Batman İl Halk Kütüphanesi, üç aylık dönemde; okurlarının sağlığı için tüm dezenfekte işlemlerini gerçekleştirerek, boya ve badana çalışmalarını tamamladı.

Kültür merkezi içindeki kütüphane şubelerinin yanı sıra diğer semtlerdeki Kütüphane şubelerininde yeniden hizmet vermeye başlayan İl Halk Kütüphanesi’nde, ödünç kitap alma ve kitap teslim işlemleri de aktif hale getirildi.

Kütüphaneye gelenleri maskesiz içeri almadıklarını belirten İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı “Hafta içi mesai saatleri içerisinde açık olan Kütüphane şubelerimizde 15 Mart’tan beri kapalı olan Batman İl Halk Kütüphanesi, bu üç aylık dönemde; okurlarının sağlığı için tüm dezenfekte işlemlerini gerçekleştirerek, boya ve badana çalışmalarını tamamladık. Öğrencileri maske ile kütüphane şubelerimize alırken dezenfekte ve hijyenik olmaları konusunda gerekli uyarıları da yazılı olarak giriş kapılarımıza asmış bulunmaktayız” dedi.

191 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.