Hoşgeldiniz  

MAHALLELİNİN TALEBİ PROTOKOLLE HAYATA GEÇTİ

admin | 16 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, Kısmet Mahallesi sakinlerinin talep ettiği taziye evi için kamulaştırdığı parsel üzerine taziye evinin inşaatını üstlenen hayırsever iş insanı Rıdvan Müjdecioğlu ile protokol imzaladı.

Kısmet mahallesi 852 ada 280 numaralı parselde 339,97 metrekare yüz ölçümlü arsa üzerine tüm yapım işleri, tefrişatı ve bahçe düzenlemesi hayırsever Rıdvan Müjdecioğlu tarafından karşılanacak. İnşaatı bittikten sonra Belediyeye bağışlanacak taziye evinin işletilmesi ve tüm giderleri Batman Belediyesi tarafından karşılanacaktır.

Taziye evinin yapımını üstlenen hayırsever iş insanı Rıdvan Müjdecioğlu, babası merhum Mehmet Necat Müjdecioğlu’nun isminin halkın yararına olacak bir tesiste yaşatılması için böyle bir girişimde bulunduklarını belirtti.

Yapılan protokol toplantısına Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, Belediye Mezarlıklar Müdürü Murat Sütçü ve hayırsever iş insanı Rıdvan Müjdecioğlu katıldı.

Batman için hayırlı işlere ön ayak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, taziye evinin yapımını üstelenen hayırsever iş insanı Rıdvan Müjdecioğlu’na teşekkür ederek protokolün hayırlı olmasını diledi.

53 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.