Hoşgeldiniz  

‘MAVİ VATAN VE KIBRIS’ ÇALIŞTAYI BAŞLIYOR

admin | 23 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Düzce Üniversitesi ve Batman Üniversitesi’nin ortak olarak düzenlediği ‘Doğu Akdeniz’de Ekonomik ve Politik Gelişmeler: Mavi Vatan ve Kıbrıs’ başlıklı çevrimiçi çalıştay 25 Mayıs 2021 Salı günü saat 10.30’da başlayacağı açıklandı.

Batman Üniversitesinden yapılana açıklamaya göre Çalıştaya Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, AKPARTİ Milletvekili Cemil Yaman ve Büyükelçi Dr. Hasan Yavuz, OECD Türkiye Temsilcisi Prof. Dr. Kerem Alkin’nin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerde görevli alanında uzman akademisyenlerin katılım sağlayacağı açıklandı.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’in “Doğru Akdeniz’de enerji sorunsalı ve bölge ülkeleri arasındaki çatışmalar” konulu ikinci oturumda Akparti Milletvekili Cemil Yaman ile birlikte açılış konuşması yapacağı ve panelde “Doğu Akdeniz enerji politikalarına genel bir bakış isimli sunum yapacağı açıklandı.

“Doğu Akdeniz’de Ekonomik ve Politik Gelişmeler: Mavi Vatan ve Kıbrıs” başlıklı çevrimiçi çalıştayı takip etmek isteyenler Batman Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi sosyal medya hesaplarından online takip edilebileceği açıklandı.

87 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.