Hoşgeldiniz  

MEM’DEN KAN BAĞIŞI

admin | 13 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’da gönüllü, karşılıksız ve düzenli kan bağışı ile ilgili duyarlılığı artırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü İdareci ve Personelleri belirli aralıklarla tekrarladıkları kan bağışına devam etti.

Kızılay Batman Temsilciliği ile birlikte yürütülen kan bağış kampanyaları çerçevesinde milli eğitim yönetici ve personelleri Mili Eğitim Müdürlüğü hizmet binası B/Blok giriş katında kurulan kan bağış standında gün boyu kan bağışında bulundu.

Kurulan kan bağışı standını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran kan bağışı ile ilgili görevlilerden bilgi aldı.

Sürekli bir ihtiyaç olan kan ihtiyacının karşılanması için toplumda var olan duyarlılığı daha da arttırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak belirli aralıklarla kan bağışına devam ettiklerini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran “Kan bağışı, sürekli ihtiyaç duyduğumuz ve hayati önem taşıyan bir konu. Düzenli olarak yapacağımız kan bağışı birçok insanın yaşama umudu oluyor. Unutmayalım ki kan ihtiyacı hayati önem arz eden bir mesele. Çünkü birçok hastamızın hayata tutunması için bağış yapılan kanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple düzenli kan bağışı yapmak çok önemli bir sosyal sorumluluk ve insani görevidir. Bizde İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak düzenli aralıkla kan bağışında bulunarak bu önemli insani görevi yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Bu önemli sorumluluğu katkı sağlayıp kan bağışında bulunan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

37 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.