Hoşgeldiniz  

MEMUR SEN GENEL BAŞKANI, BATMAN’DAYDI

admin | 30 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MEMUR SEN GENEL BAŞKANI, BATMAN’DAYDI

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Batman’da İl Divan Toplantısı’na katıldı.

Bölge ziyareti kapsamında Batman’a gelen Ali Yalçın, İl Kültür Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda Memur Sen Temsilciliği Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’na katılarak, sendika üyeleriyle görüştü.

“HERKESİN HAKKINI SAVUNUYORUZ”

Toplantıda konuşan Ali Yalçın, merhum Mehmet Akif İnan ve arkadaşlarının örgütlenme adına başlattıkları yolda mücadelelerini sürdürdüklerini söyledi.

Gelinen noktada örgüt olarak herkesin hakkını savunduklarını ifade eden Yalçın, geniş bir kitlenin temsilciliğini yaptıklarını belirtti. Diğerlerine göre değil, değerlerine göre sendikacılık yaptıklarını aktaran Yalçın “Anadolu’nun kabul görmüş değerlerini baş tacı ederek, milletle hiçbir zaman çatışmayarak karşı karşıya gelmeyerek derdi millet, yükü millet, yeniden güçlü medeniyet iddiası ve idealiyle yolculuğuna devam eden bir teşkilatlanma ve bir sendikal hareket olarak kendimizi ayrı konumladık. Bu konuda istikametimizi kaybetmedik. Çünkü Memur-Sen ailesi, sendikacılığı yeniden tanımlayan bir entelektüel kapasitedir. Gelinen nokta itibarıyla hiçbir zaman çizgisini kaybetmedi” dedi.

112 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.