Hoşgeldiniz  

MERAL AKŞENER, BATMAN’DAYDI

admin | 31 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, halkla buluşmak üzere geldiği Batman’da esnaf ziyareti yaptı, gün geçtikçe artan pahalılığı sert bir dille eleştirdi.

Havalimanında partililer tarafından karşılanan Akşener, Sason İlçesi’ne gitti.

Esnafın sorun ve taleplerini dinledikten sonra bir iş yerinin balkonuna çıkarak ilçe halkına seslenen Akşener “Ziyaretlerimde iktidar partisi ve diğer partileri yermedim. Kendi partimi de övmedim, propaganda yapmadım. Sadece esnafın derdini dinledim. Çözüm önerilerini, eleştirilerini aldım, beni takip eden basın mensuplarının huzurunda onları dinledik ve Mecliste konuşmalarımla, milletvekili arkadaşlarımız kanun teklifi olarak soru önergesi olarak, araştırma önergesi olarak Meclis gündemine getirdik. Bu seçmen velinimettir anlayışını bu ülkeye birlikte getireceğiz.

Bakın, seçmen velinimet olursa ne olur biliyor musunuz? Sizin çocuklarınız işsiz gezerken 5 maaşlı danışmanlar olmaz. Seçmen velinimet olursa ne olur? Şu aşağıda girdiğim manav dükkanında domates 8,5 lira olmaz, çiftçinin mazotu, çiftçinin ilacı, çiftçinin, hayvancı da dahil olmak üzere gübresi alıp başını tepele-re çıkmaz. Müşteri velinimet olduğu zaman Sason-Muş yolu yapılır. Her gelen söz verdi. Yaptılar mı kardeşim, yapmadılar. Niye? Seçim zamanı geldiği zaman şuculuk buculuk üzerinden sizi birbirinize kavga ettiriyorlar” dedi.

41 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.