Hoşgeldiniz  

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM KURULU TOPLANDI

admin | 07 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında gerçekleşti.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Şube Müdürü Emrullah Aslan, sektör temsilcileri ve ilimiz merkezde eğitim veren mesleki teknik lise müdürleri katıldı.

Müdür Kurtaran’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı gündem maddelerinin ele alınmasıyla devam etti.

Mesleki ve teknik eğitim okul yönetim kurulu toplantısının hayırlı olmasını dileyen, Kurtaran “Değerli Hazirun, öncelikle ilimizde mesleki eğitimin ilerlemesi için verdiğiniz destekten dolayı size teşekkür ediyorum. Sizlerin mesleki eğitimle ilgili önerileriniz bizim için her zaman çok değerli olmuştur. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak mesleki eğitim konusunda her zaman sektörle iş birliği içinde olmayı hedefledik. Sektörün istediği kalifiye elemanı sektörle iş birliği içinde yetiştirmek için çabalıyoruz ve çalışmalarımızı hayata geçiyoruz. Mesleki eğitim olarak sektörün Ar-Ge talebine çalışmalarına katkı sunmak istiyoruz. Sektör ve mesleki eğitim iş birliği şehrin ekonomisine ve üretimine katkı sağlayacaktır” dedi.

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.

Mesleki Eğitim Şube Müdürü Emrullah Aslan başkanlığındaki Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulunda Batman Belediyesi, İş-Kur, İl Sağlık Müdürlüğü, KOSGEP İl Müdürlüğü, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Batman Ticaret Odası, Batman Ticaret Borsası temsilcileri ve ilimiz merkezde eğitim veren mesleki ve teknik lise müdürleri yer almaktadır.

33 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.