Hoşgeldiniz  

MEZARLIKLARDA DÜZENLEME VE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

admin | 03 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Temizlik ve tadilat çalışmalarının devam ettiği Batman Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nde 11 mezarlıkta yenileme çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.

Batman genelinde bulunan mezarlıklarda gece gündüz çalışma yürüten Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü ekipleri, mezarlıklarda bulunan kuru otları toplama, ot biçme, ağaç ve çalı budama işlerini titizlikle sürdürüyor.

Batman’da defne kapalı mezarlıklarda yürüyüş yollarını kaldırım taşlarıyla döşeyen ekipleri yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Çetinkaya, ekiplerin mezarlıklarda başlattığı çalışmaların takdire şayan olduğunu söyledi. Batman kent merkezinde bulunan 11 mezarlıkta genel bakım ve temizlik çalışmasının yürütüldüğünü kaydeden Başkan Yardımcısı Çetinkaya: “Vatandaşlarımızdan tek dileğimiz mezarlık ziyaretlerinde çevre temizliğine özen göstermeleridir. Belediye Eş Başkanlarımız Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’ın talimatıyla defne kapalı mezarlıklarımızı da ihmal etmeyerek düzenleme ve tadilat çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerinde bulundu.

282 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.