Hoşgeldiniz  

MHP KADIN KOLLARINA KAYA ATANDI

admin | 09 Temmuz 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP KADIN KOLLARINA KAYA ATANDI

MHP Batman Kadın Kolları il başkanlığına Dilek Kaya atandı.

İl, ilçe, Belde ve yönetime aldığı isimleriyle gündem olmaya başlayan ve her geçen gün hızla teşkilatlarında büyüyen MHP, ince eleyip sık dokuduğu Kadın Kollarının atamasını gerçekleştirdi.

Mazbatasını Batman İl Başkanı Kerem Demir ve Merkez İlçe Başkanı M. Arif Çetin’in elinden alan Dilek Kaya, çalışmalarına başladı.

MHP’nin Batman’da her alanda hızla büyüyeceğini belirten İl Başkanı Kerem Demir ve Merkez İlçe Başkanı M. Arif Çetin “Kadın Kolları Başkanlığına atanan Dilek Kaya kardeşimizin başarılı olacağından hiç şüphemiz yoktur. Batman genelinde her kadromuza en doğru ve çalışkan isimlerin atamasını yapıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Batman’da güçlenmenin ve her geçen gün büyümenin sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler attığımız her adımımızın ve söylediğimiz her sözün arkasındayız. Kadın Kolları İl Başkanlığımız Batman’da söz sahibi olacak bir ekibe sahiptir. Allah yar ve yardımcıları olsun” diye konuştular.

“MHP KADININ SESİ OLACAKTIR”

MHP İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Dilek Kaya, Batman’da bütün kadınların sesi olacaklarını söyledi.

Başkan Kaya “Amacımız Kadınlarımızı her alanda söz sahibi yapmaktır. MHP olarak kadınlarımızın hizmetindeyiz. Güçlü bir yönetim ile kısa zamanda çalışmalarımıza başladık. Bana bu görevi layık gören başta MHP İl Başkanımız Sayın Kerem Demir, Merkez İlçe Başkanımız Sayın M. Arif Çetin ve destek olanlara teşekkür ederim. Batman’da hizmet etme alanında Kadın Kolları olarak ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

125 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.