Hoşgeldiniz  

MHP’DE KOZLUK VE GERCÜŞ’TE MAZBATA HEYECANI

admin | 18 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP Batman İl Teşkilatı, pandemi ve yasaklardan dolayı geciken Kozluk ve Gercüş ilçe Başkanlarının mazbatalarını düzenlenen törenle takdim etti.

18 yıl aradan sonra Kozluk ve Gercüş ilçe Başkanlarını değiştiren MHP Teşkilatı, belde ve ilçelere genç ve dinamik başkanları atamaya devam ediyor. Kozluk’ta önceki ilçe Başkanı Sıddık Biçer’in yerine Cengiz Çetin, Gercüş’te Burhan Keskin’in yerine ise Yaşar Keskin’in ataması yapıldı.

İlçe Başkanlıkları atamalarını ve yenilemelerini bitiren MHP Batman Teşkilatı, Beldelerde ise Kayapınar, Balpınar ve İkiköprü atamalarını daha önce gerçekleştirmişti. Bekirhan ve Yücebağ beldeleri içinde görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

MHP’TE TEMİZ SİYASET DÖNEMİ

MHP İl, Merkez, ilçe ve beldelerde temiz bir siyaset döneminin başladığını belirten İl Başkanı Kerem Demir ve Merkez İlçe Başkanı Muhammed Arif Çetin, Batman’da siyaset adına yeni bir sayfa açtıklarını ifade ettiler.

Başkan Demir “Ayrıştırmayan, ötekileştirmeyen, kucaklayan ve her kesime eşit mesafede olan bir MHP var artık. MHP olarak bütün teşkilatlarımızla gitmedik ev, esnaf, mezra, köy ve mahalle bırakmayacağız. Kozluk ve Gercüş ilçelerimizde 18 yıl aradan sonra ilçe başkanlarımızın yerine genç ve girişken başkanlarımızı güçlü bir yönetim ile atamalarını yaptık. Ayrımsız bir toplum için herkesi MHP çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Merkez ilçe Başkanı Muhammed A. Çetin “Geldiğimiz ilk günden bu yana, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Batman’ımıza yeni bir hava kattığımıza inanıyoruz. Tek hedefimiz Batman için elimizden gelen bütün çabayı sarf edecek, Batmanlı halkımıza hizmet edeceğiz demiştik.  Gercüş ve Kozluk ilçe Başkanlarımıza görevlerinde başarılar dilerim. Bizimle bu kutlu davada yol arkadaşlığı yaptıkları İçin kendilerine teşekkür ederim. İlçelerimizde sorunları dinlemek için her gün sahada olacaklardır. Oturan teşkilat değil, halkın hizmetkârı bir anlayış ile canla başla çalışacağız demiştik. Şeffaf, adil, dürüst, ilkeli ve çözüm odaklı siyaset üreteceğiz demiştik. Her iki kardeşimizin de Kozluk ve Gercüş için en iyiyi en güzel şekilde bu görevi başaracaklarına inancımız tamdır. Gercüş ve Kozluklu hemşehrilerimize de Hayırlı uğurlu olsun dileklerimi sunuyorum. Rabbim utandırmasın. Rabbim bizleri mahcup etmesin” diye konuştular.

59 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.