Hoşgeldiniz  

MHP’DEN BALPINAR’DA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

admin | 28 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP’DEN BALPINAR’DA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

MHP Batman İl Teşkilatı, Balpınar Belde Başkanlığının açılışını görkemli bir şekilde yaptı.

Yüze yakın araçla ve partililerle  Balpınar Beldesine adeta çıkarma yapan MHP teşkilatı, belde merkezi ile beldeye bağlı Zorköy ve Segırka mahallelerine konvoy halinde tur attı.

“DEVLET NEREDEYSE BİZ ORADAYIZ”

Balpınar Belde Başkanlığının açılışı öncesi konuşan MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, ‘Devlet neredeyse biz oradayız. Girmedik sokak ve gitmedik yer bırakmayacağız’ diyerek açılışa katılım sağlayan herkese teşekkür etti. İl Başkanı Kerem Demir “Balpınar Beldemizde teşkilat olarak her geçen gün büyüyoruz. Amacımız devletine, vatanına, bayrağına ve milletine bağlı nesiller çıkarmaktır. Yolumuzda ve kutlu yürüyüşte bizimle birlikte olan yoldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah dava arkadaşlarımızın eksikliğini vermesin. Başımız dik ve kılıcımız keskin olsun. Balpınar Beldemiz belde sakinlerine ve partimize hayırlı uğurlu olsun. Belde Başkanımız Mustafa Yılmaz ve teşkilatına güvenimiz tamdır. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

MHP Olarak her geçen gün büyüyoruz diyen Merkez ilçe Başkanı Muhammed A. Çetin ise, kapılarının vatanına ve devletine bağlı herkese açık olduğunu söyledi. MHP’ye olan ilginin kendilerini son derece sevindirdiğini belirten Başkan Çetin “MHP ailesi olarak her geçen gün büyüyoruz ve daha da büyüyeceğiz. Bugün Allah’ın izniyle Balpınar Beldemizi açtık. En kısa zamanda kalan Beldelerimizin de açılışını yapacağız. Emeği ve katkısı olanlara partililerimize, davetimize icabet eden her bir vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi. MHP Balpınar Belde Başkanı Mustafa Yılmaz ise, İl Başkanı Kerem Demir’e, Merkez İlçe Başkanı Muhammed A. Çetin’e, MHP İlçe Başkanlarımıza, siyasi parti temsilcilerine, STK Başkanlarına, Belde sakinleri ve kendilerini yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür etti. Başkan Yılmaz; “Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

81 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.