Hoşgeldiniz  

MHP’DEN ESNAF ZİYARETİ

admin | 01 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, Merkez ilçe Başkanı M. Arif Çetin ve beraberindeki teşkilat mensupları Balpınar Beldesinde bulunan esnafları ziyaret ettiler.

İl, ilçe ve Beldelerde de atamalarını sürdüren MHP Teşkilatı, Balpınar Beldesinde de esnaf ziyaretleri gerçekleştirmesi memnuniyetle karşılandı. Uzun zamandan beri ilk kez bir siyasi Partinin İl Başkanı ve teşkilatının Belde’de seçim dönemi dışında ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Balpınar’lı esnaflar, Kerem Demir ve teşkilatına teşekkür ettiler.

“ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

MHP olarak her zaman, yerel ve küçük esnafları önemsediklerini belirten MHP İl Başkanı Kerem Demir, halkında yerel esnaflardan alışveriş yaparak destek olmasını istedi. Başkan Demir; “Yerel esnaflarımızın her zaman hizmetkârıyız. Sadece merkezde değil, ilçe ve beldelerimizde de ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Balpınar Beldemizde esnaflarımızı ziyaret ederek, sorunlarını ve taleplerini dinledik. İl Başkanlığı olarak devlet ve hükümet nezrinde üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız.” diye konuştu. MHP Merkez ilçe Başkanı M. Arif Çetin ise, ekonominin güçlenmesi için teşkilat olarak yerele önem ermeye devam edeceklerini söyledi. Esnaf ziyaretleri programına katılım sağlayan MHP Balpınar Belde Başkanı Mustafa Yılmaz’da, MHP İl Başkanı Kerem Demir’e, Merkez İlçe Başkanı M. Arif Çetin’e, İlçe Başkanlarına ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

 

87 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.