Hoşgeldiniz  

MHP’Lİ DEMİR “YENİ YIL HUZUR VE BEREKET YILI OLSUN”

admin | 31 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP’Lİ DEMİR “YENİ YIL HUZUR VE BEREKET YILI OLSUN”

MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, yeni yılın huzur ve bereket yılı olması temennisinde bulundu.

“Mezopotamya’nın eşsiz güzellikleriyle dolu, tarih kokan, kadim şehir Batman’da yeni bir yılı daha karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.” diyen Başkan Demir; “Sevinçlerini ve tasalarını tüm güzellikleriyle birlikte paylaştığımız 2021 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2022 yılına da birlikte ilk adımımızı atıyoruz.” diye konuştu.

“YENİ YIL BİR BAŞLANGIÇ OLSUN”

Yeni yılın bir başlangıç olmasını umut ettiklerini belirten MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir; “Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır. Yeni yılı daha anlamlı kılmak için, veda ettiğimiz yılda yapmış olduğumuz bütün iş ve davranışlarımızın muhasebesini yapıp, olumsuzluklarımızdan ders çıkarmak ve daha iyiye ve güzele doğru yol almak gayretinde olmalıyız. Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutlanan, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. “ diye konuştu.

“YENİ YILDA BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRECEĞİZ”

MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir; “Yeni yılda, en çok ihtiyacımız olan şeyin, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek korumaktır. Özellikle sağlımızı tehdit eden bu virüs döneminde, Milletçe birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, aramızda sevgi ve hoşgörünün egemen kılınması için karşılaşacağımız bütün sorunları aşabileceğimize, nereden gelirse gelsin maruz kalacağımız her türlü tehlikeyi bertaraf edeceğimize yürekten inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle, bütün vatandaşlarımızın, 2022 yılının sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu geçmesini ve hepimizi toplumsal huzura daha çok yaklaştıran bir yıl olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.” diye konuştu.

93 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.