Hoşgeldiniz  

MHP’Lİ ERDEM, BATMAN’A ÇIKARMA YAPTI

admin | 25 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Arzu Erdem, MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir’in misafiri olarak, kentte bir dizi incelemelerde bulundu.
Batman Havalimanı’nda kalabalık bir heyet tarafından karşılanan Milletvekili Erdem, beraberindeki heyetle, hazırlanan kahvaltı programına eşlik etti.
Erdem’e, MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, Siirt İl Başkanı Fatih Cantürk, Batman Merkez İlçe Başkanı Muhammed Arif Çetin, bölgedeki ilçe başkanları, yönetimleri ve MHP üyeleri eşlik etti.
“GÜNEYDOĞU’DA DOĞRU İSİMLERLE GÜÇLENİYORUZ”
Güneydoğu’daki teşkilatlarının büyük zorluklarla siyaset yaptıklarının altını çizen Milletvekili Erdem parti olarak her zaman teşkilatlarının yanında olduklarını söyledi.
Erdem yaptığı açıklamada; “MHP’nin Güneydoğu’da doğru isimlerle yürümesi bizleri her geçen gün güçlendiriyor. Batman, Diyarbakır ve Siirt illerimiz emin ellerde. Halkımızın her zaman hizmetkârı olduk bundan sonra da öyle olacağız. Bugün Batman’daki misafirperverlik, kardeşlik bağlarımızın daha da güçlenmesine vesile olacaktır. MHP, Diyarbakır ve Batman başta olmak üzere bölgede hızla büyüyor. Partimize olan ilgi ve yapılan üyelikler, bizleri mutlu ediyor. Artık Batman ve Güneydoğu illerimizden de TBMM’de vekillerimizi görmek istiyoruz. Özellikle Batman, Diyarbakır, Siirt ve diğer illerimizin temsiliyetinin zamanı gelmiştir. MHP ile Güneydoğu hizmet yerleri olacaktır” dedi.
“BATMAN’IN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIYACAĞIZ”
Batman MHP İl Başkanı Kerem Demir ile kentin sorunları hakkında istişarelerde bulunan MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Arzu Erdem, sorunları rapor halinde meclise taşıyacaklarını söyledi. Batman’ın gönüllü vekili olduğunu belirten Milletvekili Erdem; “Batman’ı yakından takip ediyorum. İnşallah 15 Kasım 2020 tarihinde yapılacak olan İl Başkanlığı Kongresi’ne de katılacağım. Batman’a ne kadar hizmet etsek azdır. MHP, Batman halkının yanında ve hizmetkârıdır. İl, Merkez ilçe ve ilçelerimizde güçlü yönetimler oluşturuldu. Emeği geçenlere ve bizleri en iyi bir şekilde ağırlayan İl Başkanı’mız Kerem Demir’e teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

100 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.