Hoşgeldiniz  

MHP’NİN KURMAYLARI BATMAN’DAYDI

admin | 21 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekillerinden oluşan heyet, “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” programı kapsamında Batman’a geldi.

Programa MHP İzmir Milletvekili, MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve MYK üyesi Tamer Osmanağaoğlu’nun yanı sıra, MHP MYK Üyeleri Muhammed Köse, Ali Uçak, Bahadır Alperen ve Alper Erdem katıldı. Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelen MHP İzmir Milletvekili, MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve MYK üyesi Tamer Osmanağaoğlu açıklamalarda bulundu. Osmanağaoğlu, Milliyetçi Hareket Partisinin millet ve devlet menfaatine uygun her girişime destek verdiğini belirterek, cumhurun yüklediği büyük sorumluluğun gereğini harfiyen yerine getirmekte bir an olsun tereddüde düşmediklerini ifade etti.

“TUZAKLAR MHP TARAFINDAN BOZULUYOR”

Osmanağaoğlu “Adı asırlar önce bengü taşlara kazınan büyük Türk milleti ne zaman bir badire ile karşılaşsa Türk milliyetçileri ‘buradayım’ demiş, Türk Devleti ne zaman birbiri ardına tuzaklar çekilmeye çalışılsa o tuzaklar Milliyetçi Hareket Partisi tarafından bozulmuştur. Biliyoruz ki bu büyük milletin kaynağı ve kavgası bugün de aynıdır, değişmemiştir. Milliyetçi hareket Partisi, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin liderliğinde bugün de hem siyasi geleneğimizi sürdürmekte, Türk milleti için hayati meselelere temas etmekte hem de Türkiye’nin lider ülke olması için gereken bütün şartları yerine getirmektedir. İşte cumhur ittifakı, bu hassasiyetin neticesinden biridir. İşte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bu hassasiyetlerimizin şekillendirdiği bir sistemdir, FETÖ’den PKK’ya kadar geniş bir yelpazeye yayılan hasın cephenin; Cumhur İttifakının Türkiye’nin yarınlarına katkı sundukça feryat etmesinin sebebi budur. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin şahsında mücessem hale gelen devletin ağır gölgesi, Ankara merkezli bir medeniyet tahayyülü kuranlara güven verdikçe gün yüzü göremeyeceklerini şer birlikteliği de iyi bilmektedir. Onlar da Cumhur İttifakının çizdiği tablonun Türkiye düşmanları için kabus, Türkiye için müjde hüviyetinde olduğunu göstermektedirler. Mukaddesatımıza el uzatanların, birliğimize kast edenlerin, geleceğimizi karartmaya çalışanların karşısında Cumhur İttifakı; cumhurun yani sizlerin verdiği güç ile varlığı aşılmaz bir set gibi durmaya devam edecektir. Kürt kökenli kardeşlerimiz, milletimizin kopmaz birer mensubudur. PKK ile Kürt kökenli kardeşlerimizi bir ve aynı görmek tam bir cinayettir. Terör örgütünün gayesi, varmak istediği menfur aşama da esasen budur. PKK ile Kürt kökenli kardeşlerimizi eşitlemek, milleti inkar eden, Türkiye’nin altını dinamitleyen kör bir tuzaktır. Bu tuzağa hiçbir sağduyulu vatandaşımız itibar etmeyecek Bu toprakları vatan kılan manevi öncülerin başında; Hünkâr Hacı Bektaş Veli gelmektedir. Hacı Bektaş’ın bir dizinde ceylan, bir dizinde aslanla çizildiği resim; Hünkâr’ın en meşhur tasviridir. İşte Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de Milliyetçi Hareket Partisi’nin de toplumsal rolü; bu kadim resmin şifrelerinde saklıdır. Yunusların, Hacı Bektaşların, Yesevi’lerin mayasıyla yoğrulan kadrolarımız bu milletin bütün kesimlerini aynı anda kucaklayan bir figürdür” dedi

29 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.