Hoşgeldiniz  

MİLLETE ÖRNEK OLMASI GEREKENLER…

Halit BEYTÜT | 14 Kasım 2021 | Tüm Manşetler A- A+

Millete örnek olması gereken ülke yönetimine talip olanların kullandıkları sokak söylemlerini duydukça millet olarak bizlere bir bıkkınlık oluşturmaya başladı.

TV’lerin ana haber bültenlerinde izlediğimiz haberlerde gerçekten hayrete düşüyor, çirkin ve ağıza alınmaması gereken söylemlerden ötürü haberleri bile izlemekten bıkar hale geldiğimizi özellikle ifade etmek isterim.

İnsanların artık nasıl geçineceklerini ve yaşamlarını nasıl sürdürtebilecekleri kuşkusunu yaşarken siyasetçilerin sadece birbirlerini suçlamalarla mesailerini harcadıkları bu anlamsız dönemi nasıl atlatabileceğimizin endişesini yaşıyoruz.

Bizler vatandaşlar olarak bizleri ve ülkeyi yönetenlerin her ne pahasına olursa olsun millete karşı olan sorumluluklarını yerine getirmekle mükellef olduklarını unutmamalarını diliyor, millete karşı ahde vefa borçlu olduklarını ciddiye almaları tavsiyesinde bulunuyoruz ve özellikle kirli dilden kendilerini arındırmalarını arzuluyoruz.

Benim cennet misali güzel ülkemi yönetenlerin gelecekteki neslimize örnek olmalarını olmazsa olmaz olarak görüyoruz.

Ben ülkemde her türlü ayrıştırıcılıktan uzak ve insanca yasayabileceğim bir ortamın ülkemde oluşturulmasını diliyorum bu da zor bir sorun değildir sanırım.

Hem kirli bir dil kullanımından hem de ülke vatandaşının refah düzeyini düşünmeyi artık akıllarına getirmeleri dileklerimle

Bu ülkenin aziz milletine vefa borçlarını ödemeyi hatırlamalarını arzuluyor ve bu ülkenin de yaşanılır bir ülke oluşturulmasıdır tüm dilek ve temennilerimiz…

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.