Hoşgeldiniz  

MİLLETİN ÖRNEK DAYANIŞMASI DERS OLUR İNŞALLAH

Halit BEYTÜT | 01 Kasım 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İzmir de meydana gelen deprem felaketinde nasıl örnek bir dayanışma sergilendiğine tanık olmak bizleri gerçek manada duygulandırmıştır.

Beni cennet misali bu güzel ülkemin onurlu insanlarının İzmir e nasıl akın akın gittiklerine ve oradaki yardımlaşmayı nasıl içtenlikle yaptıklarını gördükçe bu güzelim vatanımızın harika insanlarının eşi emsali görülmemiş dayanışması tüm dünyada büyük bir takdirle karşılanmıştır.

Böylesi bir afet olayında ülkemin insanları nasıl birlikte can kurtarma adına nasıl çırpınıp durduklarını görmek biz vatandaşları gerçek manada duygulandırmış ve özellikle ülkemizi yöneten siyasetçilerin kendi aralarında neden böylesi güzel bir dayanışma içinde olmazlar diye sormak geldi içimden, Özellikle hem böylesi afetlerde hem de söz konusu vatan olunca nasıl örnek birliktelik sergileme gereğin duyuyorsam normal hayatta da kavgasız gürültüsüz bir yönetim tarzını ortaya koymaları bizleri gerçek manada mutlu kılacaktır.

Bu nedenle ben İzmir depreminin hem milletimizi hem de siyasetçilerimizi bir kez daha aklıselim hareket etmeye vesile olmasını diliyorum.

Meclis çatısı altında birbirlerine hasımmış gibi tutu ve davranış içinde olan siyasetçilerimizin sair zamanda birbirlerini düşmanmış gibi görmeleri bu ülkenin onurlu insanlarını kesinlikle yakışmamaktadır.

Ülkemizin bu günkü durumuna bakıldığından her tarafımızı çakallar sarmış güzel ülkemizi parçalamak için çırpınıp duran hainlere oluşturacağımız örnek dayanışma ile onlara meydanı boş bırakmayacağımızı göstermekte yarar vardır.

İzmir depreminin ülkemiz siyasetçilerini bir araya getirmense vesile olmasını diliyor.

Bu depremde zarar ören ve evleri yıkılıp dışarıda kalan vatandaşlarımızın yaralarının bir an evvel sarılmasını diliyor yaşamlarını yitirenlere Allahtan rahmet yarlılarımıza acil şifalar diliyorum.

95 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.