Hoşgeldiniz  

MİNİK OKUR GRUBU ÖĞRENCİLERİNDEN KİTAP KRİTİĞİ

admin | 11 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MİNİK OKUR GRUBU ÖĞRENCİLERİNDEN KİTAP KRİTİĞİ

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, GAP İlkokulu Minik Okur Grubu ile bir araya gelip öğrencilerin kitap kritiği programına katıldı.

GAP İlkokulu 4/A sınıfı okuma grubu öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Milli Eğitim Müdürlüğünün Kitap Okuma Noktası’nı ziyaret ettiler. Kitap Okuma Noktası’nda bir araya gelen minik öğrenciler Kitap Okuma Noktası’ndan alıp okudukları “Küçük Prens” kitabının kritiğini yaptılar. Kitap Okuma Noktası’nda minik okurları ziyaret eden Müdür Mahmut Kurtaran, minik öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Öğrencilerin yaptıkları çalışmalar hakkında öğretmenlerinden bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, minik öğrencilerle bir süre kitap okuma üzerine sohbet etti. Küçük yaşta kitap okumaya önem verdikleri ve okuma grubu oluşturdukları için çok mutlu olduğunu ifade eden İl Müdürü, öğrencileri birer birer kutlayıp onlara kitap hediye etti.

Müdür Kurtaran “Sevgili çocuklar, sizlerin gelişimlerinize katkı sunmak ve sizleri kitaplarla buluşturmak amacıyla oluşturduğumuz Kitap Okuma Noktası’na hoş geldiniz. Bu küçük yaşta kitap okuma gurubu oluşturarak burada kitap okuma etkinliğinde bir araya gelmiş olmanızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Bu güzel buluşmanız ve kitap okuma etkinliğiniz sizin gibi küçük kardeşlerinize ve tüm yetişkinlere örnek olacak. Sizler gibi öğrencilerimizin kitapla büyüyen bir nesil olduğunu görmek bizleri son derece mutlu etti. Sizler bu güzide ve güzel çalışmaları yaparken bizler büyükleriniz olarak her zaman sizin arkanızda olup her türlü desteği size sunacağız.

Sevgili çocuklar; okuyacağınız her kitap sizi daha güzel ve mutlu bir geleceğe taşıyacak bir basamak olacak. Hayatlarında mutlu ve başarılı olan insanlar sizin yaşınızda kitap okumaya başlamış ve bunu hayatlarının her döneminde devam ettirmiş olan insanlardır. Sizlerde çok kitap okuyarak eğitim hayatınızda başarılı olacaksınız ve eğitim hayatınızdan sonra gelecekte hangi mesleği seçmiş olursanız olun mesleğinizi ve görevinizi en iyi şekilde yapan mutlu ve başarılı insanlar olacaksınız” dedi.

18 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.