Hoşgeldiniz  

MİSİAD, BATSO’DAYDI

admin | 09 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

MİSİAD (Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği) Batman Şube Başkanı Namet Sırlan ve Yönetim Kurulu üyeleri, BATSO (Batman Ticaret ve Sanayi Odası) Başkanı Abdülkadir Demir, Meclis Başkanı Ercan Ekinci ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede, yapılması gereken yatırımlar, istihdam projeleri, yeni iş alanları ve farklı kalemlerde Batman’ın kalkındırılması gibi konular görüşüldü. Sivil Toplum kuruluşlarını önemsediklerini belirten BATSO Başkanı Abdülkadir Demir, oda olarak üzerlerine düşeni her zaman yapmaya hazır olduklarını belirterek, MİSİAD’ın Batman için büyük bir şans olduğunu söyledi.

“GENÇ İŞ ADAMLARINA İHTİYACIMIZ VAR”

Başkan Demir; “MİSİAD Türkiye’de büyük bir potansiyeli olan bir kuruluş. İlimizde de genç ve girişken iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulması bizleri sevindirmiştir. Batman’ın kalkınması, istihdam alanlarının artırılması, işsizliğin önüne geçilmesi için hepimize büyük görevler düşüyor.” diye konuştu.

“HEDEFİMİZ YATIRIM VE İSTİHDAM”

Hedeflerinin yatırım ve istihdam alanları oluşturmak olduğunu belirten MİSİAD Şube Başkanı Namet Sırlan, yapacakları tüm çalışmalarda BATSO’yu önemseyeceklerini söyledi. Başkan Sırlan; “Amacımız MİSİAD’a ve Batman’ımıza yakışır yatırım ve girişimlerde bulunmaktır. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Sivil Toplum Kuruluşunun ne kadar önemli bir kuruluş olduğunu hep birlikte yapacağımız projelerle göstereceğiz. Bizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlayan BATSO Başkanımız Sayın Abdülkadir Demir’e, Meclis Başkanımız Sayın Ercan Ekinci’ye ve yönetim kurulu üyelerine MİSİAD olarak teşekkür ederiz.” diye konuştu.

298 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.