Hoşgeldiniz  

MODERN BİR BATMAN YARATMA ÇABASI…

Halit BEYTÜT | 04 Nisan 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Batman Valisi ve Belediye başkan vekili Hulusi Şahin, Geçtiğimiz hafta Ahmet Güneştekin Kültür merkezinde düzenlediği toplantıyla hem göreve geldiği belediyedeki bir yıllık icraatını hem de yapılacak projeleri anlattı.

Gerçekleşmesi halinde yapacağı projeler Batmanın makûs talihini tamamen değiştirecek kadar görkemlidir.

Batmanı modern bir il yapma cabası gerçekten takdire şayan bir olaydır.

Sinevizyon gösterisiyle tanıttığı projeler hayata geçmesi halinde Batmanın çehresi tamamen değişecek ve Batmanın kaybolan yıllarını telafi edecek ve Batman gerçek manada özlemini çektiği hizmetlere kavuşacak.

Bu nedenle sayın valimizin Batman için ortaya koyduğu caba ve gayret tüm batman halkının haklı takdirlerine mazhar olacaktır.

Batman yıllardır olması gereken yerde olamamanın ezikliğini yaşamıştır, Herkes batmandan bir şeyler kazanmış ama batmana en ufak bir hizmeti düşünmemiştir.

Bu yüzden valimiz Hulusi Şahinin yılların ihmaline uğrayan ve kanayan bir yaraya dönüşen hizmetsiz lige parmak basması Batman için bulunmaz bir şanstır.

Bir Batmanlı olarak bizlere böylesine özverili bir yaklaşım göstererek Batman halkının hizmetin en iyisine layık olduğunu ve bu yönde hizmet kervanını başlatmış olmasını içtenlikle alkışlıyor ve Batman halkı adına minnettarlığımızı sunuyorum.

Batman halkına ve özellikle engelli vatandaşlarımıza gösterdiği yakın ilgi ve alakayı da unutmamak gerektiğini vurgulamakta yarar görüyorum.

Engelli vatandaşlarımızın yollarda kalmaması için akülü araçları ilin muhtelif yerlerine şarj istasyonlarını kurmuş olması Batman tarihinde bir ilk olarak saygıyla anılacaktır.

Yiğidin hakkını yiğide vermek bizim için olmazsa olmaz bir dürüstlük olmalıdır.

Sayın valimizin her zaman saygıyla hatırlayacağımız bu özverili hizmetlerini Batman halkı her zaman minnet ve şükranla anacaktır.

Bundan kimsenin ama hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Bir kez daha projelerini hayata geçirme ve Batmanı modern bir il yapma kararlığı içinde olan sayın valimizi içtenlikle tebrik eder halkımız adına teşekkürlerimizi iletiyoruz…

82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.