Hoşgeldiniz  

MODERN OTO GALERİ…

Halit BEYTÜT | 30 Ocak 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Her geçen gün gelişen ve de modernleşen bir il konumunda olan ilimiz şimdide bu gelişmelere bir yenisi daha eklendi.

Şehirlerarası oto terminali arkasında bulunan 44 bin metre karelik alana ilimizin büyük ihtiyacı olan oto galeri Auto store açılışı gerçekleştirildi.

Son derece modern bir şekilde inşa edilen oto galeri dükkanları 135 adetten oluşmaktadır.

Oto galeri yönetim kurulu başkanı Hasan Gönkek konuya ilişkin yaptığı açıklamada , batmanın böylesi ihtiyacı olan bir oto galeriyi gerçekleştirdikleri için son derece mutlu olduklarını bu güzel tesisin batman ve batmanlılara hayırlı olması diledi.

Yönetim kurulu üyeleri Murat Sessiz, Hasan Tangüner, Fırat Güner, Erdal Baş, Edip Kara’dan oluşan yönetim kurulunun da canla başla çalışıp bu güzel eseri batmana kazandırdıklarını da ifade eden başkan Gönkek, halen 30 dükkanın dolduğunu yaz arlında da tüm dükkanlarının dolacağını ve bu dükkanlardan sadece 2 bin lira kir alınacağını kararlaştırdıklarını ifade etti.

Önceki gün Galeriyi tanıtmak amacıyla düzenlediklerdi basın toplantısında bizler basın mensupları olarak batmana kazandırılan böylesi son derece mükemmel bir oto galerinin bölgenin en büyük galerisi olma özelliğini taşıyabileceğine inandık.

Başta yönetim kurulu başkanı Hasan  Gönkek ve yönetim kurulu üyelerinin ne kadar candan ve samimi bir birliktelik sergilediklerine tanık olduk.

Basın mensuplarına oto galeri için yeteri bilgi veren başkan ve yönetim kurulu üyelerinin böylesi güzel bir eseri batman iline kazandırmış olmalarından duydukları memnuniyeti gözlerinden okunduğuna da tanık olduk.

Ben böylesi bir birliktelik sergileyip batmana gerçek manada ihtiyacı olan bir oto galerisini kazandıranlara tüm içtenlimle teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarında da üstün başarı temennisinde bulunuyorum bu nedenle ben gerçekten son derce mükemmel bir tesis olarak inşa edilen Auto Strore oto galerisinin bir bakıma da ilimize çok güzel bir görüntü kazandıracağına da inanıyorum.

Bir kez daha teşekkürler başkan Gök ve teşekkürler Oto galeri yönetim kurulu üyeleri.

Batman her zaman iyiye ve güzele layık bir ildir ve bu ilin ihtiyacı olan güzelliklere imza atanlara da içtenlikle teşekkürler.

173 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.