Hoşgeldiniz  

MTOYK TOPLANTISI YAPILDI

admin | 28 Aralık 2022 | Eğitim, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MTOYK TOPLANTISI YAPILDI

Okul-Sektör iş birliği amacıyla düzenlenen Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı (MTOYK), sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İl Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü Yahya Yetiz, Şube Müdürü Emrullah Aslan, sektör temsilcileri ve ilimiz merkezde eğitim veren mesleki teknik lise müdürleri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı gündem maddelerinin ele alınmasıyla devam etti.

Mesleki ve teknik eğitim okul yönetim kurulu toplantısının hayırlı olmasını dileyen, Müdür Kurtaran; şehrin eğitim ve ekonomisine destek sunan temsilcilere teşekkür etti. Mesleki eğitim konusunda ilimizde yapılan başaralı çalışmalara değinen Müdür Kurtaran, sektörle iş birliğinde olarak süreci yönetmenin başarılı sonuçlar verdiğini ifade etti.

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından dilek ve temennilerle sona erdi.

Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulunda Batman Belediyesi, İŞ-KUR, İl Sağlık Müdürlüğü, KOSGEP İl Müdürlüğü, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Batman Ticaret Odası, Batman Ticaret Borsası temsilcileri ve ilimiz merkezde eğitim veren mesleki ve teknik lise müdürleri yer almaktadır.

17 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.