Hoşgeldiniz  

MÜFTÜLÜKTEN MEVLİD-İ NEBİ KONFERANSI

admin | 24 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Müftülüğü tarafından 2021 yılı Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle ‘Peygamberimiz ve Vefa Toplumu’ konulu konferans düzenlendi.

Konferansa Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen Konuşmacı olarak katıldı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Mevlid-i Nebi Haftası bu yıl Peygamber efendimizi anmak, anlamak ve onun mesajlarını tüm insanlığa ulaştırmak amacıyla “Peygamberimiz ve Vefa Toplumu” temasıyla idrak ediliyor. 2021 yılı Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Batman İl Müftülüğümüz tarafından düzenlenen “Peygamberimiz ve Vefa Toplumu” konferansına Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, Batman Vali Vekili, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı, Daire Müdürleri, vatandaşlar ve davetliler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program Batman İl Müftüsü Turgut Erhan’ın açılış konuşmasıyla devam etti. Programın açış konuşmasını yapan Batman İl Müftüsü Erhan; “Alemlere rahmet olarak gönderilmiş olan sevgili Peygamberimizin adının anılacağı böylesi bir programda sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

37 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.