Hoşgeldiniz  

MÜJDECİ “ANNELERİMİZ ENDİŞELİ”

admin | 09 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, Anneler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında tüm annelerin Anneler Gününü kutladı.

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, Bana göre annelik; tatili, izni olmadan geceli-gündüzlü mesai yapan en zor ama en kıymetli meslek, dünyadaki en kutsal değer, karşılıksız ve sonsuz sevginin kaynağı ve hayattaki ilk öğretmenlerimiz olduğunu dile getirdi.

Müjdeci, açıklamasında “Bir annenin evladını sevgi ve şefkatle yetiştirmesi, geleceğimizin en büyük teminatlarından biridir. Çünkü bir anne, tüm dünyayı değiştirebilir. Yaşanabilir, mutlu ve huzurlu bir toplum istiyorsak sevgiye ihtiyacımız var. Sevginin en büyük kaynağı ise sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve özverileriyle bizleri dünyaya getiren merhamet timsali annelerimizdir. Ne yazık ki annelerimiz son yıllarda “çocuklarımı nasıl doyuracağım, eğitimini başarılı bir şekilde sağlayabilecek miyim, uyuşturucu bataklığından nasıl koruyacağım, güvenli bir hayat sunabilecek miyim, iş bulabilecek mi? Bu ve bunun gibi bir çok soruyla endişelendiği bir dönemdeyiz. Bizim amacımız annelerimizin gönül rahatlığı ile kendileri ve çocukları için geleceğe güvenle bakabileceği bir ülkeyi inşa etmektir. Annelerin huzurlu ve mutlu olduğu bir ülkede herkesin mutlu olacağını biliyoruz. En içten duygularımla tüm annelerimizin anneler gününü kutlar; sağlıklı, huzur dolu günler dilerim” ifadelerini kullandı.

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.