Hoşgeldiniz  

MÜJDECİ “BİRİNCİ PARTİ DEVA OLDU”

admin | 15 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MÜJDECİ “BİRİNCİ PARTİ DEVA OLDU”

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, siyasi partilerin güncel üye sayılarını açıkladı. Verilere göre, son bir ayda üye sayısını en çok yükselten DEVA Partisi oldu.

DEVA’nın üye sayısı bir ayda 11 bin 693 kişi artarak 150 bin kişiyi aştı. En çok üye kaybeden parti ise 44.085 üye kaybeden AK Parti oldu.

DEVA Partisi’ndeki üye artışı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “İktidarın ortaya koydu bunca yalan dolana ve korku iklimine rağmen üye sayımız hızla artıyor. Her ay ortalama 11 bin ile 20 bin arası üye sayımızda artış oluyor. Son ayda 12 bine yakın vatandaşımız partimize üye oldu. CHP’de 8 bin, Gelecek’te bin 600, HDP 199, Mhp’de ise sadece 699 artış var. Bunca korku iklimine rağmen ülkenin tamamında ve Batman’da üye sayımız, diğer tüm partilerden çok daha hızlı bir şekilde artıyor. Çok ciddi teveccüh olmasına rağmen, vatandaşlarımız, acaba bana ya da aileme bir şey olur mu diye çekinerek partimize üye oluyor, bazıları ise hiç üye olmadan desteklediklerini ifade ediyorlar. Bu tam da sırf vatandaşlarımız demokratik haklarını kullanamasınlar diye iktidarın bilerek yaydığı bir algı. Kimse merak etmesin.  DEVA iktidarında tüm hak kayıplarını bir bir ortadan kaldıracağız.

Genci, işçisi, öğretmeni, çiftçisi, memuru, emeklisi, esnafı, öğrencisi Türkiye’nin yarınları için DEVA Partisi’ne güveniyor. DEVA Partisi’ni milletimiz çıkış yolu olarak görüyor. Bu güveni boşa çıkarmayacağız. İktidar partisi ve yandaşları da iyi biliyor ki; DEVA Partisi’nin hiçbir baraj sorunu yoktur. Önümüze ne set koyarlarsa koysunlar, her birinden daha güçlü çıkacağız” ifadelerini kullandı.

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.