Hoşgeldiniz  

MÜJDECİ, SÜPER FM’E KONUK OLDU

admin | 13 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman ve Türkiye’deki sorunları ve çözümünü gündeme getirerek Halkın çok büyük sorunlarla ekonomik sıkıntılarla yaşadıklarını ve bu gidişatın halkı daha yoksul bir duruma getireceğini belirti.

İl başkanı Melik Müjdeci Genel başkanı Ali Babacan’ın bir an evvel erken seçimin yapılması ve iktidarın değişmesi gerekir diye dile getirdi.

İl başkanı Melik Müjdeci, halkın yaşama mücadelesini yavaş yavaş kayıp etiğini insanlarımızın daha fakir olma ve pazar tezgahların altında artıkların kalan çürük sebzeleri toplayıp yaşamaya tutunmaya çalışmaktadırlar. Her şeyin dışarda gülük gülistanlık gibi, görünmediğini. Üniversite bitirmiş binlerce gençlerimizin işsiz olduğunu biran evvel iş istihdam yaratılması ve gerekir dediğin Halkımıza güvendiğim izi hakkında bize güvenmesin diledi. Başkan müjdeci iktidara geleceklerine kesin gözüyle baktıklarını tüm ve herkese iş özgür bir basının daha demokratik özgürce hareket etmelerini sağlayacağını, ülkeye birlik beraberlik ve kimseyi de ötekileştirmeden kardeşçe bir arada yaşamaya ve yaşam seviyesini yükselteceklerini dile getirdi.

35 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.