Hoşgeldiniz  

MÜJDECİ’DEN YENİ YIL MESAJI

admin | 30 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, 2021 yılının her açıdan zorlu ve kayıp dolu bir yıl olduğunu belirterek, “Geride kalan yılda Türkiye olarak büyük bir yoksulluğa sürüklendik. Türk Lirası’nda yaşanan erime ve iğneden ipliğe gelen zamlar nedeniyle bir avuç zengin daha da zenginleşirken emekçilerimiz, sağlıkçılarımız, öğrencilerimiz, emeklilerimiz ve kısacası tüm vatandaşlar olarak kaybettik.

2021 yılı vatandaşlarımızın zihninde ekonomik kriz ve hızla gerileyen bir demokrasi ile hatırlanacak. Aynı zamanda hukuktan hızla uzaklaştığımız ve liyakatsiz kadrolarla çepeçevre bırakıldığımız bir yıl oldu. İktidarın yeni yılda vatandaşlarımıza verebileceği en büyük hediye, seçimle görevi devretmeleri olacak.

Temennimiz 2022’de işçinin emeğinin hakkını aldığı, gençlerin liyakatleri ile iş bulabildikleri, emeklilerimizin huzur ile yaşayabildikleri, çocuklarımızın hayal kurabildikleri bir yıl geçirebilmek. DEVA kadroları ile ülkemizin yarınlarına umut olacak çözüm odaklı yaklaşımımızı sürdürecek ve vatandaşlarımız için demokrasi, hukuk, özgürlük ve eşitlik mücadelesini her fırsatta ve her platformda vereceğiz. Başta Batmanlı hemşehrilerimiz olmak üzere, bütün vatandaşlarımıza huzur, sağlık ve barış dolu bir yıl diliyorum” ifadelerini kullandı.

40 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.