Hoşgeldiniz  

MÜLKİ İDARE AMİRLERİNE VEDA YEMEĞİ

admin | 22 Ağustos 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Vali Hulusi Şahin, İçişleri Bakanlığı 2019 yılı Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle İlimizde görev yaparken başka İllere atamaları yapılan Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy ve Metin Demirel ile Beşiri Kaymakamı Mustafa Maslak için veda yemeği verdi.
TP Kristal Park tesislerinde düzenlenen veda yemeğine; Vali Hulusi Şahin, eşi Ebru Şahin, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Utku Özdemir, Vergi Mahkemesi Başkanı Salih Abanoz, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Vali yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, kamu kurum müdürleri, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ile kamu kurum yöneticilerinin eşleri katıldı.
Yemekte kısa bir konuşma yapan Vali Şahin, Vali Yardımcısı Aksoy’un İlimizde 2,5 yılı Batman Belediye Başkan Vekiliği olmak üzere yaklaşık 6 yıl Batman’a çok önemli hizmetlerde bulunduğunu, Beşiri Kaymakamı Maslak’ın Kaymakamlık görevinin yanı sıra İlçe ve Belde Belediye Başkan Vekilliği görevlerini başarılı bir şekilde yürüttüğünü belirterek, “Arkadaşlarımız Batman’a çok önemli hizmetlerde bulundular. Özelikle Belediye Başkan Vekili olarak görev yaptıkları İlimizde örnek bir belediyecilik hizmeti sergileyerek, belediye hizmetinin nasıl yürütülmesi gerektiğini gösterdiler. Bu başarılı hizmetleri görev yapacakları her yerde sürdüreceklerine inanıyorum. Bizim mesleğin bir özelliği de belli bir süre görev yaptığınız ve güzel dostluklar kurduğunuz yerlerden bir süre sonra ayrılmak durumunda kalmanızdır. Batman’da yaptığınız başarılı hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyor, yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.
Mülki idare amirleri adına konuşan Vali Yardımcısı Aksoy ise Batman’da görev yapmaktan ve hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, desteklerinden dolayı Vali Şahin’e teşekkür etti.

206 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.