Hoşgeldiniz  

MÜSİAD İŞ HUKUKU EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

admin | 04 Temmuz 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

MÜSİAD Batman şubesi, İş Hukuku avukatı Mustafa Yıldız’ın katılımıyla Üyelerine ve üye Çalışanlarına yönelik İş Hukuku Eğitimi Düzenledi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Şube başkanı Alaaddin İraz, Üyelerimize yönelik planladığımız Eğitim ve Bilgilendirme Toplantılarına bu yaz döneminde ağırlık vermeyi düşünüyoruz. İlkini İş hukuku konusuyla yaptığımız Eğitim toplantılarımızı iki hafta da bir olacak şekilde sürdüreceğiz.

İş hukuku konusunda deneyimli olan Av. Mustafa Yıldız’ın sunumuyla verdiğimiz eğitimde İş hayatının temelini oluşturan iş hukuku bütün üyelerimizi ve işletmeleri yakından ilgilendirmektedir. Bu eğitimde iş hukuku ile ilgili mevzuattaki son değişiklikler ve bu değişikliklerin iş hayatına etkileri üzerinde durularak yapıldı. Konuşmacı Av. Mustafa Yıldız Katılımcılara; Genel Hükümler, İşverenin Yükümlülükleri, İşçinin Yükümlülükleri İş Sözleşmesi-Türleri ve İşin Düzenlenmesi, Yıllık Ücretli İzin Uygulaması, Kıdem ve İhbar Tazminatının Hesaplanması, Zorunlu Arabuluculuk Uygulaması, İş Davaları, iş sözleşmesinin Feshi ve sona ermesine bağlı haklar vb. konularda sunum yaptı. Toplantının sonunda Katılımcılara sertifika verildi.

177 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.