Hoşgeldiniz  

MÜSİAD’DAN 850 AİLE’YE GIDA YARDIMI

admin | 10 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MÜSİAD’DAN 850 AİLE’YE GIDA YARDIMI

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Batman şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak ramazan ayında gerçekleştirilen gıda kolisi ve alışveriş çeki yardımı bu yılda ihtiyaçlarını karşılamak üzere 850 aileye 200 TL değerinde gıda kolisi ve Alışveriş çeki Dağıttı.

MÜSİAD Batman Şube Başkanı Alaattin İraz, her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında yaptıkları gıda yardım kolisini dağıtımlarını bu yılda sürdürdüklerini söyledi. MÜSİAD üyelerinin katkılarıyla bu yıl 850 ailenin gıda ihtiyacını karşıladıklarını anlatan İraz “Her Ramazan’da olduğu gibi bu Ramazan’da da ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çaba gösterdik” dedi.

Başkan İraz “MÜSİAD Batman olarak biz de bu işin bir ucundan tutarak ailelerimizin bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılamayı hedefledik. Bu anlamda katkı sunan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Her bir gıda kolisinde 200 Liralık kuru bakliyat ve kuru gıda malzemesi bulunduğunu kaydeden İraz, ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda yardım kolilerinin hazırlandığını ifade etti.

30 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.