Hoşgeldiniz  

MÜSİAD’DAN AŞI ETKİNLİĞİ

admin | 14 Temmuz 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MÜSİAD’DAN AŞI ETKİNLİĞİ

Müstakil Sanayici ve iş adamları Derneği (MÜSİAD) Batman, Covid-19 salgınıyla mücadele ve aşı çalışmalarına destek olmak için aşı etkinliği düzenledi.

Konuyla ile ilgili açıklama yapan MÜSİAD Batman başkanı Aladdin İraz “Salgınla mücadele kapsamında, üyelerimizin katılımıyla aşı programı düzenledik. Sağlık İl Müdürlüğümüz Dr. Hakan Pamukçu’nun da katılımıyla gerçekleştirdiğimiz bu aşı etkinliğimizle toplumsal bağışıklığa destek olmayı hedefliyoruz. Hem kendi sağlığımız hem de Halkımızın sağlığı açısından yararlı olacağından tüm Batmanlı vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyoruz.  Bu vesileyle Aşı kampanyamıza katılarak destek olan üyelerimize ve İl sağlık müdürümüz Hakan Pamukçu’ya ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlık İl Müdürü Hakan Pamukçu yaptığı açıklamada “Aşılama kampanyamız tüm hızıyla sürüyor ilimizde düşük olan aşılama oranını artırmayı hedefliyoruz. Bu sebeple MÜSİAD Batman şube başkanı Aladdin İraz’a ve üyelerine aşı olarak kampanyamıza destek verdikleri için teşekkür ederim. Sağlık çalışanlarımızın başarılı gayreti ile ilimizde vaka sayılarını en aza indirmek için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.  Tüm Vatandaşlarımızı aşı yaptırmaya davet ediyorum” dedi.

 

82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.