Hoşgeldiniz  

MÜZİKSEVERLERE SALON YETMEDİ!

admin | 06 Ocak 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesinin düzenlediği kültür sanat etkinlikleri Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezinde verilen konserlerle devam ediyor.

2020 yılının ilk konserinde ‘Hivron’ ve ‘Agit Işık’ı Batmanlı müzikseverlerle buluşturan Batman Belediyesi, gençlerin ve müzikseverlerin beğenisini kazandı.

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen programa Belediye Eş Başkanı Songül Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Çetinkaya, belediye meclis üyeleri ile ‘Hivron’ ve ‘Agit Işık’ın sevenleri katıldı.

Belediye Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahne alan ‘Hivron’ ve Agit Işık’ konseri öncesi salonu tıklım tıklım dolduran Batmanlılar, salonda aralar dâhil boş yer bırakmadı.

Kendilerine has yorumları ve seslendirdikleri şarkılarla gönüllerde taht kuran Hivron ve Agit Işık, sahne performanslarıyla göz doldururken sevenlerine de eğlence dolu unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonrası sahneye çıkarak Hivron ve Agit Işık’ı sergiledikleri performanstan dolayı tebrik eden Belediye Eş Başkanı Songül Korkmaz, Batmanlılara salonların yetmediğini, Batman Belediyesi olarak Yılmaz Güney Sinema Salonunun yanı sıra farklı bir salon için çalışma içerisinde olduklarını belirterek salonu tıklım tıklım dolduran Batmanlı müzikseverlere teşekkür etti.

165 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.