Hoşgeldiniz  

NASIROĞLU, GÜVEN TAZELEDİ

admin | 26 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, 4. Olağan Genel Kurulda güven tazeledi.

Çağlayan Oto Lastik Kaplama Fabrikasında gerçekleşen kongre, pandemi tedbirleri kapsamında gerçekleştirildi. ASKON Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, Teşkilat Başkan Yardımcısı Nihat Çarboğa, Genel Merkez Teşkilat Yardımcısı Orhan Güngörür, Askon Batman Şubesi Başkan Yardımcısı Ekrem Tüzün, Genç Askon Özel Kalem Mustafa Cerit ve yönetim üyeleri katıldı.

Kongrede delegelerin oyuyla yeniden başkan seçilen Nasıroğlu “Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON), kurulduğu 1998 yılından bugüne yurt içi ve yurt dışında şube ve temsilcilik ağları ile 8 bin üye iş insanı ve 17 bin üye işletmesine ulaşmış, Türkiye’nin kamu yararına çalışan en güçlü Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olmuştur. Batman Şubesi olarak bizler de bu büyük camiamın bir parçası olmaktan büyük bir onur duymaktayız. Batman şubesi olarak biz de ASKON’un vizyonuna yakışır bir şekilde 4. Olağan Genel Kurulu’nu büyük bir şenlik ve geniş katılımlı bir şekilde yapmayı planlamış ve bu şekilde duyurularımızı geçmiştik. Ne var ki, ilimizde covid-19 vakalarının yüksek seyrinin devam etmesi ve yoğun bakım ünitelerinin doluluk oranının fazla olması bizi insan sağlığını önceleyen bir karar almaya itti” dedi.

49 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.