Hoşgeldiniz  

NİCE 176. YILLARA

Halit BEYTÜT | 11 Nisan 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Türk Polis teşkilatımızın 176. Kuruluş yılını tüm içtenliğimle kutluyor, huzurumuzun, güvenliğimizin, teminatı olan polislerimizi tüm içtenliğimle kutluyor, gecesini, gündüzüne katıp huzur içinde bir yaşama bizleri ulaştıran tüm polislerimize içtenlik dolu sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.

Türk polis teşkilatımız bu gün olduğu gibi yarınlarımızındı yılmaz bekçileri olduğunu asla unutmayacak ve polis teşkilatımızın tüm birimlerine her zaman minnet duygusu içinde olacağımızın da bilinmesini isterim.

Mustafa Kemal Atatürk’ün polis, asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı ve bir anne kadar şefkatli sözleri gerçeği yansıtmaktadır.

Bizler vatandaşlar olarak polisimizi sadece polis hahtadında değil yaşamımızın her safhasında bizlerin olmazsa olmazlarımız olduğunu asla unutmadan her gün sevgi ve saygıyla anmamız gerektiğini vurgulamak isterim.

Başta emniyet müdürümüz olmak üzere onun himayesinde özellikle ilimizde halkla diyaloglarında ve gerekse de vatandaş polis arasında gereken nezaket kurallarıyla halkımızın övgüye değer tutum ve davranışları arasında oluşan güzel diyalogdan ötürü de teşekküre değer buluyorum

Ülkemizde ve ilimizde huzur ve güvenin oluşmasına en büyük katkıyı sunan polislerimizin bu fedakar çalışma azimleri bizlere özlemini çektiğimiz güzel yaşamın oluşmasına neden olmuşlardır.

Bu yüzden bizler sadece polis haftalarında değil hayatımızın her safhandaki güzellikleri yasamamıza vesile olan bu yılmaz vatan evlatlarını her gün anmayı kendimize bir ilke edinmemiz gerektiğini vurgulamak isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha polis teşkilatımızın 176 yıl dönümünü içtenlikle kutluyor, gece gündüz demeden halkımızın huzur ve güven içinde yaşamasına katkı sağlayan ülkemin yılmaz kahramanlarını büyük bir saygı ve sevgiyle selamlıyor, nice basari dolu 176. Yıllar diliyorum

43 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.