Hoşgeldiniz  

ODA VE DERNEKLERE İADE-İ ZİYARET

admin | 03 Mart 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel A- A+

Batman Valisi Hulusi Şahin, Batman’da göreve başlaması dolayısıyla kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan, Batman Ziraat Odası, Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO), Ticaret Borsası ve Batman Yeşilay Derneğine iade-i ziyarette bulundu.
ZİRAAT ODASINA ZİYARET
Batman Ziraat Odası Başkanı Nizamettin Aydiş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Vali Şahin, kendileri ile bir süre sohbet ederek, ilimizde yürütmüş oldukları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Ziyaret sırasında Vali Şahin, kısa bir süre önce yapılan kongrede yeniden oda başkanlığına seçilen Aydiş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, kendilerine başarılar diledi.
TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET
BATSO Başkanı Abdulkadir Demir ve odanın yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulunan Vali Şahin, Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürüttüğü çalışmalar ve projelerin yanı sıra İlimizdeki sanayicilerin genel sorunlarını görüştüler.
BATMAN YEŞİLAY DERNEĞİNE ZİYARET
Daha sonra Batman Yeşilay Derneğini ziyaret eden Vali Şahin, Dernek Başkanı Şehmus Yılmaz ve Yeşilay gönüllüleri ile bir araya gelerek, ilimizde yürütmüş oldukları faaliyetler hakkında bilgi aldı.
Yeşilay Derneğinin bağımlılıkla mücadelede toplumda çok önemli bir misyona sahip olduğunu belirten Vali Şahin, alkol, uyuşturucu ve madde bağımlılığı konusunda farkındalık oluşturacak projeler hayata geçirdiğini ifade etti.
TİCARET BORSASINA ZİYARET
Batman Ticaret Borsası Yönetimine iade-i ziyarette bulunan Vali Şahin, Borsa Başkanı Arif Güneş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, İlimizde yürütmüş oldukları çalışmaları değerlendirdiler.
Vali Şahin’e, ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti belirten oda ve dernek başkanları, kendilerine teşekkür ettiler.

48 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.