Hoşgeldiniz  

ÖĞRENCİLER KARNE SEVİNCİ YAŞADI

admin | 03 Temmuz 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÖĞRENCİLER KARNE SEVİNCİ YAŞADI

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ın katılımıyla düzenlenen karne dağıtım töreni ile sona erdi.

Özel Eğitim Anaokulunda gerçekleşen karne dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Şube Müdürleri Bilgiye Pala, Emrullah Aslan, Abdurrahim Kusen ve öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı okula gelişinde Feridun Hıdır Işık karşıladı. İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, minik öğrencileri sınıflarında ziyaret edip onların karne sevinçlerine ortak oldu.

Müdür Kurtaran daha sonra minik öğrencilere karnelerini ve hediyelerini verdi.

Öğretmenleri ve öğrencileri başarılarından dolayı kutlayan Kurtaran “Değerli arkadaşlar, 2020-2021 eğitim-öğretim yılını salgının getirdiği zorluklara rağmen çok güzel bir şekilde tamamladık. Salgın süreci boyunca öğretmenlerimizin sergilediği fedakârlığa hepimiz şahit olduk. Özellikle özel öğrencilerimizle ilgilenen siz değerli öğretmenlerimiz büyük bir çaba sarf ettiniz. Sizlerin şahsında salgın dönemi boyunca öğrencilerimizin geleceği için her türlü çabayı ortaya koyan tüm meslektaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Gelecek yıl öğrencilerimizden uzak kalmayacağımız, hep birlikte geçireceğimiz güzel ve sağlıklı bir dönem diliyorum.

Bu yıl her karne gününde olduğu gibi gelecek seneye kadar öğrencilerimize ve öğretmenlerimize veda etmiyoruz. Telafide ben de varım eğitim programı kapsamında yaz dönemini hem öğrenerek hem de eğlenerek çok güzel bir şekilde geçireceğiz. Öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmesi için okullarımız yaz boyunca öğrenci ve velilerimizin hizmetinde olacak. Öğrencilerimizi ve velilerimizi eğlence ile dolu bir yaz geçirmeleri için telafideben de varım programına davet ediyorum.” dedi.

Programın sonunda Müdürü Kurtaran, öğretmenlere kitap hediye etti.

97 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.