Hoşgeldiniz  

ÖĞRENCİLERE KARİYER ETKİNLİĞİ

admin | 18 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Üniversitesi Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ile İnovasyon ve Girişimcilik Topluluğu tarafından organize edilen “Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Roleda Makine Öğrencilerle Buluşuyor” kariyer etkinliği Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş’un katılımı ile Batı Raman Kampüsü Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Kariyer etkinliğine Rektör Durmuş’un yanı sıra, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Üniversite personeli ve öğrencileri ile STK temsilcileri katıldı.

Kariyer etkinliği programının açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Durmuş, “Sevgili öğrencilerim bugün sizi Huawei’nin ve Roleda Makine’nin temsilcileriyle buluşturduk. Kariyerinize bir katkıda bulunsunlar istedik. Sizin ufkunuzu açsınlar istedik.” dedi.

Kariyer etkinliğinde selamlama konuşması yapan Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Batman Üniversitesi ile iş birliğine yönelik protokol imzaladıklarını belirterek, “Batman Üniversitesi’nin otomotiv alanında, moleküler biyoloji alanında ve en önemlisi arkeoloji alanında harika çalışmaları var. Doğrusu kıskandım. Bunlar bizde de olsun inşallah diyoruz.” dedi.

Kariyer etkinliğinde sunum yapan Huawei Türkiye Arge Merkezi Marka Yönetimi Uzmanı Yiğit Can Erginöz’e Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadettin Aksoy tarafından ve Roleda Makine Kurucusu ve Genel Müdürü Selman Kadir Özkan’a Üniversite Genel Sekreteri Adnan Selçuk Erginöz tarafından üniversiteye katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

284 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.