Hoşgeldiniz  

ÖĞRENCİLERİN YARDIMCI KAYNAK SEVİNCİ

admin | 24 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından öğrenci ve öğretmenlere destek olmak amacıyla dijital olarak hazırlanan yardımcı kaynaklar basılı hale getirilerek öğrencilere ulaştırıldı.

Millî Eğitim Bakanlığınca tüm eğitim kademeleri (ilkokul, ortaokul ve lise) ve sınıf seviyelerindeki (2’den 12’ye kadar) öğrencilere yönelik hazırlanan ve basımı yapılan ücretsiz yardımcı kaynak ders kitapları öğrencilerimize dağıtılmaya başlandı.

MEB’in deneyimli ve uzman ekibi tarafından hazırlanmış olan yardımcı kaynak ders kitaplarından ilimize ulaşan ilk bölümü, Şube Müdürleri Murat Yağmur, Murat Şahin ve Emrullah Aslan’ın katılımı ile okullarımızda öğrencilerimize dağıtıldı. Yardımcı kaynak beceri temelli test kitaplarını sevinçle alan öğrencilerimiz bu anlamlı desteklerinden ötürü Bakanlığımıza teşekkür ettiler.

  1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm sınıf seviyeleriyle ilgili etkinlik kitaplarından fasiküllere, LGS ve YKS’deki sınav sorularına kadar çok kapsamlı ve çok nitelikli kaynaklara öğrenci ve öğretmenlerimiz Bakanlığımızın web sitesi “meb.gov.tr“den ya da yardimcikaynaklar.meb.gov.tradresinden erişebilirler.
43 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.