Hoşgeldiniz  

ÖĞRETMENLERE EĞİTİM

admin | 10 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Sason’da Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle öğretmenlerin ve öğrencilerin huzur ve güven ortamı içerisinde eğitim görmesini amaçlayan Sason İlçe Emniyet Amirliği, görevli öğretmenlere yönelik trafik kuralları, trafik kazalarının önlenmesi ve taşımacılık faaliyetlerinin sıkı bir şekilde denetlenmesi için alınacak trafik tedbirleri hakkında bilgilendirme eğitimi yapılmıştır.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında eğitim faaliyetlerine, okul servis şoförlerine verilecek eğitim ve çocuklar için trafik eğitimi projesi kapsamında devam edilecektir.

“MAHMUT AYDAR’ A KASK HEDİYE EDİLDİ”

Sason’lu vatandaşların trafik kurallarına uymasını amaçlayan bilinçlendirme çalışmaları kapsamında, babasının kendisine hediye olarak aldığı motor bisikleti ehliyetsiz bir şekilde kullanmayıp Sürücü Kursuna yazılan ve A2 sınıfı ehliyeti almaya hak kazanan Mahmut Aydar’a bu örnek davranışından dolayı Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından 1 adet kask hediye edildi. Temsilen Kask Yemini yaparak kaskını takan Mahmut Aydar’a  kazasız ve sağlıklı sürüşler temennisinde bulunuldu.

212 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.