Hoşgeldiniz  

ÖĞRETMENLERE KONFERANS

admin | 18 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÖĞRETMENLERE KONFERANS

2023 Batman Öğretmen Akademisi kapsamında öğretmen ve okul idarecilerine Prof. Dr. Ömer Özyılmaz tarafından “21. Yüzyıl Okul, Öğrenme ve Öğretmen Anlayışı” konulu konferans verildi.

Konferans için Batman’a gelen İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi ile Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ömer Özyılmaz ilk olarak İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı ziyaret etti.

Müdür Kurtaran, Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi Özyılmaz ile bir süre sohbet etti. Özyılmaz, Müdür Kurtaran ile birlikte Kitap Okuma Noktasına geçerek yapılan çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi aldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşen ’21. Yüzyıl Okul, Öğrenme ve Öğretmen Anlayışı’ konferansına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman Üniversitesi Öğretim üyesi Prof.Dr. Şemsettin Dursun, Maarif Müfettişleri Koordinatörü, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Batman Eğitim Akademileri, Öğretmen Akademisi kapsamında gerçekleşen konferans, Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’ın ’21. Yüzyıl Okul, Öğrenme ve Öğretmen Anlayışı’ konulu konuşmasıyla gerçekleşti.

Konferansın ardından Müdür Kurtaran, ilimize gelerek Batman Eğitim Akademileri, Öğretmen Akademisine verdiği katkıdan dolayı Özyılmaz’a çiçek ve teşekkür plaketi verdi.

45 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.