Hoşgeldiniz  

ORTAOKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

admin | 28 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ORTAOKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Ortaokul Müdürleri Ocak Ayı Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut kurtaran başkanlığında gerçekleşti.

Toplantıya Şube Müdürleri Mehmet Şirin Temiz, Ahmet Çın, İlçe Şube Müdürleri ve ortaokul müdürleri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran’ın konuşmasıyla başlayan toplantı 2204 B TÜBİTAK Ortaokul Projeleri bilgilendirme sunumu ile sona erdi.

“TÜBİTAK 2204 B ORTAOKULLAR PROJELERİ BÖLGE FİNALİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ.”

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran “Değerli Arkadaşlar, toplantımıza güzel bir haber ile başlamak istiyorum. Bu yıl TÜBİTAK 2204 B ortaokullar projeleri bölge finaline ev sahipliği yapacağız. İl olarak projeler konusunda her zaman iyi bir seviyede olduk. Şimdi ev sahipliğini yapacağımız için bu seviyemizi en üst seviyeye yükselteceğiz. İlimizin ev sahipliğini en hep birlikte el ele vererek en güzel şekilde göstereceğiz” dedi.

“AMACIMIZ; ÖĞRENCİLERİMİZİ HAYATIN HER ALANINDA BAŞARILI, İYİ YETİŞMİŞ VE İNSANLIĞA FAYDALI BİREYLER OLARAK YETİŞTİRMEKTİR”

TÜBİTAK 2204 B projeleri büyük önem arz ediyor diyen Müdür Kurtaran “Çünkü ortaokulda proje kültürünü öğrenen çocuk, liseye geçtiğinde bu kültürünü geliştirerek yola devam eder. Proje kültürü ile eğitim hayatını verimli geçirmiş bir öğrencimiz, akademik ve eğitim sonrası hayatında her alanında bu kültürle başarılı olmaya devam eder. Bu çocuklarımız ülkemiz ve ilimiz için büyük bir kaynak olur. Bütün amacımız öğrencilerimizi hayatın her alanında başarılı, iyi yetişmiş ve insanlığa faydalı bireyler olarak yetiştirmektir. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz” dedi.

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.